• Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:31

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alena Laufrová

    Předjaří III.

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:32

    lept, suchá jehla, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 1984, 24/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:33

    lept, suchá jehla, 1986, 29 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1986, 29221, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Robert Lewis

    Plein Air

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:34

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:35

    lept, 1996, 11,8 x 9 cm, sign. PD Liesler 96, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:36

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:37

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Trmalova vila ve Strašnicích, architekt Kotěra

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:38

    fotografie, 1985, sign. na zadní straně J. Malý, foceno pro publikaci Od moderny k funkcionalismu od Rostislava Šváchy, vystaveno na výstavě Devětsil v Praze a Brně, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:39

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Postava v krajině

    Položka č.: 592

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:40

    akvarel, běloba, papír, 22 x 29,3 cm, sign. PD Mejsnar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Míčková

    Zátiší s hruškami

    Položka č.: 593

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:41

    pastel, velur, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:42

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 595

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:43

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:44

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:45

    bromostříbrná fotografie, 30 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Mžyk

    Toaleta I.

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:46

    serigrafie, 1978, 48 x 33 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, rám, autorský tisk 1/2, z cyklu Žlutý interiér II., na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sd…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:49

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:50

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kočky

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:51

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sloni

    Položka č.: 604

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:52

    akryl, plátno, 60 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Nikola Nováková

    (1975)

    Zlatý déšť

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:53

    olej, plátno, 2009, 70 x 50 cm, sign. vzadu Nováková 2009, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 606

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:54

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní kompozice

    Položka č.: 607

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:55

    tuš, papír, 1983, 43,5 x 32,9 cm, sign. PD J. Otava 1983, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:56

    litografie, 2009, 29 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    Bez názvu II.

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:57

    litografie, 2009, 45 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Z cesty chrapoune, smetánka jede!

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:58

    tuš, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Dušan Pálka, pasparta, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Jarní nabídka

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:59

    tuš, papír, 1986, 19,5 x 22,5 cm, sign. PD Dušan Pálka 86, pasparta, text: Pojď, prosím tě, tohle mají v TUZEXU taky..., PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s ulitou

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:00

    fotografie, 2000, 57 x 48,5 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)