• Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    kombinovaná technika, litografie, papír, 2008, 28,1 x 23,7 cm, sign. PD J. Válová 08, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Hana Purkrábková

    (1936-2019)

    Dvojice

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastel, tempera, tužka, papír, 2010, 41,6 x 29,5 cm, sign. PD Purkrábková H. 2010, papír lehce ušpiněn, na horním okraji papíru uprostřed několik dírek po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Merino I.

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    akryl, plátno, 2000, 100 x 80 cm, sign. DU A. Lamr 00, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Aleš Lamr

    Hnízdo

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Aleš Lamr

    Triptychon I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 11

  • Aleš Lamr

    Kruhy na vodě

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    akvarel, papír, 2008, 35 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 08, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Air…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Richard Konvička

    Postava

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    akryl, plátno, 2018, 70 x 60 cm, sign. PD Konvička 18, sign. vzadu Rich. Konvička 2018

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Ivan Komárek

    Pouto

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Sozanský

    Dny a roky mojí matky - skříň

    Položka č.: 6

    kombinovaná technika, tužka, papír, 1981, 102 x 72 cm, sign. DU Sozanský 81, rám, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Obdélník

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    akryl, koláž, papír, 2007, 29,8 x 45,2 cm, sign. LD Z. Beran 07, nahoře papír lehce zvlněn, na horním okraji kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrá

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Čestmír Janošek

    Červeno - zelená

    Položka č.: 3

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    ...já oprawdu nechjchápu...

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    mrazovka, tuš, 62,5 x 88 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sport

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD JR, klínový rám, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde pravděpodobně z hokejového prostředí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Před startem

    Položka č.: 233

    kombinovaná technika, papír, 1989, 73,2 x 51 cm, sign. PD Jan Rýz 89, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde z prostředí motocyklového sportu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení…

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Hokej na kolečkových bruslích

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, papír, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Matzenauer

    Vozíček

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kouření povoleno

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 75 x 100 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Zdeněk Šplíchal

    Let krahujce

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    pastel, akvarel, papír, 2003, 100 x 70 cm, sign. zezadu Zdeněk Šplíchal, rám

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Jan Šafránek

    Přitažlivost

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    akvarel, papír, 2014, 47,7 x 35,6 cm, sign. DU 2014 Šafránek , soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Jan Šafránek

    Ohnivé spojení

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludvík Voneš

    (1910-1978)

    Reminiscence

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 225

    lité laky, plátno, 1991, 69,5 x 51 cm, sign. PD Vincent Venera 91, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 224

  • Václav Lamr

    Duchovní kompozice

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    kombinovaná technika, papír, 1992, 20,6 x 25 cm, sign. PD V. Lamr 92, pasparta, práce autora zaměřujícího se ve své tvorbě na duchovní tématiku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Svätozar Mydlo

    (1948-2014)

    Kšandy

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, koláž, plátno, 90,5 x 70 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, absolvent Vysoké školy výtvarných umění v ateliéru malby u prof. P. Matejky a F. Gajdoše, malbě se věnoval i nadále ve své volné tvorbě. Stal se jedním z předních ilustrátorů a tvůrců knih pro děti na Slovensku. V roce 1996 získal cenu …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Ivan Králík

    Relief - D

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    papírový reliéf, koláž, překližka, 2020, 100 x 100 cm, vzadu popsáno a značeno autorem, Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více projevila hra světla a …

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)