• Josef Čapek

    (1887-1945)

    G. Duhamel: Tři rozhovory

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava a obálka J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, v edici Aventinum, 5. sv. Knih dnešku, Praha 1921, 1500 výtisků, 83 s., brož, obálka zašlá, při okrajích poškozená, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Petr Kropotkin: Mladým lidem

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    J. Mahen: Kniha o českém charakteru

    Položka č.: 239

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jules Romains: Na březích Villette

    Položka č.: 238

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Ať žije život!

    Položka č.: 237

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    R. Coudenhove-Kalergi: Pan Evropa

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, obálka a naklad. značka Jos. Čapek, překlad O. Laurinová, předmluva Dr. Ed. Beneš, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 139 sv. edice Aventinum, 111 s., brož., při okrajích pokrčená, poškozená obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakla…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Špála

    (1920-1970)

    Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 812

    novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Francis Jammes: Román zajícův

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Konůpek

    Knut Hamsun: Pan

    Položka č.: 640

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Svatopluk Čech: Adamité

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)