• Eduard Antal

    (1929)

    Posun I.

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    slepotisk, 2007, 38 x 37,5 cm, sign. PD E. Antal 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Antal

    (1929)

    Kompozícia I.

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    slepotisk, 2004, 20,5 x 21 cm, sign. PD E. Antal 2004, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2016, 40 x 53 cm, sign. PD Špaňhel 2016, č. 40/160

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2014, 67 x 49 cm, sign. PD Špaňhel 2014, č. 83/150

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2007, 44 x 59,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 30/50

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2007, 43,8 x 59,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 30/50

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Řezník

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 24,5 x 16,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 163/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Lokopivo

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 23,8 x 17,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 137/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Joseph Haydn

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    koláž, suchá jehla, papír, 1965, 32 x 29 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Jam Session

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    In Pinot veritas

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 59/150, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot a dáma v klobouku

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 20,6 x 15 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nocturno

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 28,5 x 35,5 cm, sign.Vla.Suchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Maska

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 92/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Jerie

    (1933)

    Praha

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čobí Herís, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 268 x 232 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Barví se převážně přírodními barvivy. Vyvázaný vzor je inspirovaný proslulými perskými ornamenty …

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK

  • Gabbe, kolekce Silk Flower

    Indie

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 207 x 141 cm, Díky kvalitní vlně je koberec měkký a pohodlný. Pro koberce gabbe je typický jednoduchý vzor, který dává vyniknout podkladovým barvám. Díky novému a neotřelému půvabu tohoto koberce nezevšední žádný interiér.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 65 000 - 75 000 CZK

  • Čóbí Modern, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 258 x 178 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Vzor je navrhovaný moderními designéry.

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 49 000 - 56 000 CZK

  • Qom Kašmír, přírodní hedvábí

    Indie-Kašmír

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, přírodní hedvábí, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 124 x 81 cm, Vázání koberců v Indii lze vysledovat až k počátkům mogulské dynastie na začátku patnáctého století. Perská výroba koberců postupně splynula s indickým uměním. V dnešní Indii se vážou nejslavnější klasické koberce…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 31 000 - 37 000 CZK

  • Moderní koberec z kolekce Patina Art

    Indie

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 268 x 181 cm, Tato produkce patří k současným estetickým vrcholům klasické tvorby ručně vázaných koberců. Nový a neotřelý půvab tohoto koberce nedá zevšednět žádnému interiéru.

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 110 000 - 120 000 CZK

  • Čóbí, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 200 x 138 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Barví se převážně přírodními barvivy. Vyvázaný vzor je inspirovaný proslulým perskými ornamenty t…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 56 000 - 62 000 CZK

  • Širván, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 166 x 121 cm, Tento ručně vázaný koberec je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Barví se převážně přírodními barvivy. Vyvázaný vzor má svůj původ ve východním Kavk…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 40 000 CZK

  • Saruk

    Írán

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.800 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 370 x 283 cm, Tento ručně vázaný koberec byl uvázán ve vesnici Saruk u města Arák, který leží v centrálním Íránu. Pro koberec saruk je typický celoplošný vzor připomínající květinovou fontánu či květinové vějíř…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 180 000 - 220 000 CZK

  • Kolyai

    Írán

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 150 x 107 cm, Kolyajové jsou kurdský kmen v oblasti města Sonqur v severozápadním Íránu, asi 80 kilometrů západně od Hamadánu. Kolyajové opustili nomádský způsob života a usadili se. Jsou také hlavními výrobci kob…

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 33 000 - 42 000 CZK

  • Malájer

    Írán

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 157 x 111 cm, Malajér je město v severozápadním Íránu jižně od Hamadánu. Proslulo výrobou koberců a krásnými parky. Koberce z Malajéru a okolních vesnic patří mezi ty nejoblíbenější z oblasti Hamadánu. Barvy na ko…

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 33 000 - 40 000 CZK

  • Isfahán

    Írán

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 153 x 106 cm, Isfahán je nádherné město ve středozápadním Íránu a zároveň byl hlavním městem Persie za vlády šáha Abbáse Velikého a jeho safíjských následovníků. Starověké město Aspadana se může pochlubit histori…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 180 000 - 220 000 CZK

  • Tabríz

    Írán

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let), stav A (velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 280 x 195 cm, Koberec by uvázán na severozápadě Íránu ve městě Tabríz, které patří k hlavním výrobním centrům slavných íránských koberců. Ve středověku zažil Tabríz rozkvět umění, což ovlivnilo vývoj podo…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 85 000 - 95 000 CZK

  • Mir

    Írán

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 153 x 112 cm, Koberec byl uvázán v Sarabandu, což je okrsek ležící ve středozápadním Íránu. Koberce z vesnic této oblasti bývají typicky pokryty drobným vzorkem boteh. Koberce mir obecně používají design mir-e-bot…

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 17 000 - 21 000 CZK

  • Tabríz s přírodním hedvábím

    Írán

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 153 x 101 cm, Koberec by uvázán na severozápadě Íránu ve městě Tabríz, které patří k hlavním výrobním centrům slavných íránských koberců. Ve středověku zažil Tabríz rozkvět umění, což ovlivnilo vývoj podoby jeho koberců. Ilustrátoři manus…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 55 000 - 66 000 CZK

  • Kášán

    Írán

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 151 x 99 cm, Kášán je město v severním centrálním Íránu. Jeho historie sahá až do elamitského období země. I po sedmi tisícovkách let stojí na předměstí Kášánu stavba Zikkurat Sialk. Podle legendy byl Kášán městem…

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 28 000 - 36 000 CZK

Facebook