• Tomáš Bím

    (1946)

    Na kurtu

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 21,3 x 15,6 cm, sign. DU Tomáš Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Cesty II.

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 2001, 33 x 50 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Námluvy

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    akvatinta, 1986, 48 x 62,5 cm, sign. PD K. Demel 86, rám, č. 120/130, rám v rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Christo Javacheff

    (1935)

    Bez názvu

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    tisk, 12,5 x 9,6 cm, sign. LD Christo, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristian Kodet

    (1948)

    Carmen

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 2009, 40 x 24,4 cm, sign. DU Kristian Kodet 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristian Kodet

    (1948)

    Postavy

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 1999, 13,2 x 9 cm, sign. PD Kristian Kodet 99, č. 3/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Němeček

    (1935)

    Ukřižování

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    suchá jehla, 1967, 31,2 x 24 cm, sign. PD M. Němeček 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Tondla a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café Litteraire

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 18/60, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Koňská hlava

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Tudy cesta

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    suchá jehla, lept, 80. léta, 41,5 x 58,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 8,2 x 4,2 cm, sign. PD Trnka, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    V zrcadle

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, akvatinta, 1981, 37,6 x 55 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, 10/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Ke slunci

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, akvatinta, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    František Tichý

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 1976, 14,4 x 14,4 cm, sign. PD L. Kuklík 76, pasparta, č. 23/50, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Ležící

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    akvatinta, 1990, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, 13/120, poškozeno, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    akvatinta, 1989, 59,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1989, 16/120, v levé dolní části zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Vstávání

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    akvatinta, 1984, 59 x 30 cm, sign. DU L. Kuklík 1984, 85/120, v levé dolní části zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Záda

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 1989, 18,3 x 11 cm, sign. DU O. Kulhánek 89, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Karel Žižkovský 50

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 1988, 8,9 x 6,8 cm, sign. DU O. Kulhánek 88, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Sozanský

    (1946)

    Z cyklu Animace krutosti

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 1996, 49 x 39,3 cm, sign. PD Suzanský 96, č. 16/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, akvatinta, 29,7 x 24,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, papírová pasparta, č. 28/50, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Dva chlapci

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    suchá jehla, 1947, 24,7 x 17,4 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1947, č. 18/20, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Na výletě

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Americký automobil

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 10 x 16,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1918, 12 x 15 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1920, 20,5 x 14 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Žluté auto

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook