• Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:19

    tužka, papír, 1927, 11,8 x 17 cm, sign. PD Em. Frinta 30. VI 27, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Svlečená

    Položka č.: 637

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:20

    tužka, papír, 1929, 28,7 x 20,3 cm, sign. PD Em. Frinta 7. VIII 29, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Komedianti na stromě

    Položka č.: 638

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:21

    akvarel, papír, 1952, 26 x 18,5 cm, sign. LD František Hlavica 1952, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • S. Holeček

    Hory

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:22

    tuš, papír, 1932, 53 x 39 cm, sign. PD S. Holeček 32, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Hudeček

    (1909-1990)

    Horská řeka

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:23

    uhel, papír, 1954, 41 x 56 cm, sign. PD Jiří Hudeček 54, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 641

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:24

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:25

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akt muže a ženy

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:26

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:27

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Procesí

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:28

    tempera, karton, 1940, 26 x 34 cm, sign. LD R. Lexa 40, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jana Prouzy, po válce žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Marold, Svazz českých výtvarných umělců, Český fond výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Malý?

    Březový háj

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:29

    lavírovaná tuš, papír, 1937, 50 x 43 cm, sign. PD J. Malý 1937, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    Položka č.: 647

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:30

  • Karel Oberthor

    Bukovec

    Položka č.: 648

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:31

    tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Český Krumlov

    Položka č.: 649

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:32

    tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    Položka č.: 650

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:33

    akvarel, papír, 36,5 x 29,8 cm, p�ilo�eno pod�kov�n� za projeven� soustrasti p�i �mrt� Hany Pluha�ov�, za�loutl� pap�r

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:34

    lavírovaná kresba tuší, 1944, 31 x 44 cm, sign. LD V. Sivko 44, pokrčený, místy poškozený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:35

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 653

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:36

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ležící akt

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:37

    tempera, papír, 1980, 42 x 60 cm, sign. LD K. Souček 80, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 655

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:38

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Schoulená

    Položka č.: 656

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:39

    akvarel, tužka, běloba, papír, 51 x 39,5 cm, sign. PD J. Štika, rám, v dolní části z větší části mimo kresbu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 657

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:40

    kombinovaná technika, papír, 36,5 x 53 cm, sign. LD B. Ullrych 35, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Fernand Vácha

    (1903-?)

    Návrh na kostým

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:41

    2x akvarel, běloba, pastel, papír, 31,3 x 22,8 cm, sign. PD Fernand Vácha, Film: Dalibor, 1956, režie Václav Krška; Zeman Václav v bitevním - přítel Daliborův; Zeman Tobiáš v bitevním - Daliborův věrný, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chrám svatého Víta a Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:42

    akvarel, uhel, papír, 1925, 21 x 16 cm, sign. PD Vik 1925, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a uměn…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:43

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Lodě

    Položka č.: 661

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:44

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:45

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:46

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 664

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:47

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Břeh v zimě

    Položka č.: 665

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:48