• Zamazal

    Moře

    Položka č.: 236395

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:39

    olej, plátno, 1939, 54 x 114 cm, sign. PD Zamazal 39, rám, reintolováno

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Walther Reichel

    Maják

    Položka č.: 236396

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:40

    olej, plátno, 1909, 32 x 24 cm, sign. LD W. Reichel 09, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Můstek

    Položka č.: 236397

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:41

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • M. Feuer

    Biblický výjev

    Položka č.: 236398

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:42

    olej, plátno na dřevě, 56 x 26,5 cm, sign. LD M. Feurer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Franz Marc (napodobitel)

    Modrý kůň

    Položka č.: 236399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:43

    olej, plátno, 127 x 80 cm, monogr. LD M, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Brunner

    Důl

    Položka č.: 236400

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:44

    olej, plátno, 45 x 60 cm, sign. LN Brunner, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • A. Kašpar

    Síť

    Položka č.: 236401

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:45

    kombinovaná technika, textil, papír, 1986, 46,5 x 66 cm, sign. PD A. Kašpar 86, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Na Jadranu

    Položka č.: 236402

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:46

    kombinovaná technika, 31 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Z Dalmácie

    Položka č.: 236403

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:47

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 17 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 236404

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:48

    olej, plátno, 1980, 34 x 27 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, vzadu popsáno

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Letní krajina

    Položka č.: 236405

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:49

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Červené střechy

    Položka č.: 236406

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:50

    kombinovaná technika, překližka, 24 x 34 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:51

    olej, sololit, 41 x 27 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:52

    olej, plátno, 44 x 29 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:53

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:54

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:55

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:56

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:57

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Válek

    Tanec kostlivce

    Položka č.: 236414

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:58

    olej, dřevo, 1967, 37,3 x 12,3 cm, sign. PD Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Válek

    Tanec Fausta

    Položka č.: 236415

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:59

    olej, dřevo, 1967, 37,2 x 12,8 cm, sign. DU Válek 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Ležící akt

    Položka č.: 236416

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:00

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Studie k osvoboditelům

    Položka č.: 236417

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:01

    pastel, papír, 40 x 56 cm, rám, místy zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Samec

    Položka č.: 236418

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:02

    akryl, papír, 98,5 x 68,5 cm, sign. DU Jan Samec, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ keramické v Bechyni a na FF UK v Praze, člen skupiny Týn 93 a Nového sdružení pražských umělců

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina u Okoře

    Položka č.: 236419

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:03

    akryl, plátno, 126,5 x 134,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 236420

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:04

    monotyp, 2001, 47,5 x 45,3 cm, sign. PD Jiří Salajka 2001, Antikvariát Ostrovní, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236421

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:05

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, sign. PD Jiří Salajka

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236422

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:06

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236423

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:07

    olej, plátno, 65 x 60 cm, sign. PD Jiří Salajka

  • Hana Čápová

    Dívka v pruhovných plavkách

    Položka č.: 236424

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:08

    akvarel, papír, 20,5 x 13,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)