• Jana Reinerová

    Na Prádle

    Položka č.: 182401

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:44

    litografie, 7 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kocourkách (u Vl Merty)

    Položka č.: 182402

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:46

    litografie, 9 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 166/190, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Krumlov

    Položka č.: 182404

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:48

    litografie, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Oválná hlava

    Položka č.: 182462

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:50

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 182464

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:52

  • Ivan Komárek

    Sedmikrásky

    Položka č.: 182465

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:54

    kombinovaná technika, papír, 2001, 30 x 21 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jana Reinerová

    N. Y. (před muzeem)

    Položka č.: 182506

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:56

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/78, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    N. Y. (západní strana)

    Položka č.: 182507

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 16:58

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/76, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Signatura

    Položka č.: 182912

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:00

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet a Král

    Položka č.: 182915

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:02

    inkoust, tuž, ruční papír, 2005, 58 x 42 cm, sign. PD Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Šafránek

    Obilné pole I.

    Položka č.: 183786

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:04

    dřevořez, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Mugga Mugga

    Položka č.: 185399

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:06

    linoryt, 1996, 46,5 x 80 cm, č. 2/4

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Zdeňka Hušková

    Hledání potravy

    Položka č.: 185427

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:08

    sítotisk, 2002, 41,2 x 28,3 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 6/11

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Zdeňka Hušková

    Mikouš

    Položka č.: 185428

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:10

    sítotisk, 2002, 28 x 38,7 cm, sign. PD Z. Hušková 2002, č. 4/12

  • Zdeňka Hušková

    Stále ještě prostupný interiér

    Položka č.: 185429

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:12

    linoryt, 2011, 39,5 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2001, č. 1/1

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 187003

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:14

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Mečár

    Kompozice (2x)

    Položka č.: 187007

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:16

    2x akční grafika, 2002, 17,3 x 14,9 a 20,2 x 16 cm, oba sign. PD Michal Mečár 02, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 187025

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:18

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovičky

    Položka č.: 187036

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:20

    litografie, 7 x 8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lukáš Henzl

    Konvolut 3 děl

    Položka č.: 187044

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:22

    lept, 18 x 23, 17 x 22, 17 x 20 cm, sign. PD L. Henzl, autorský tisk, Samuel Becket - Murahy, Samuel Becket - Murahy, Dialogy IV.

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vítězslav Müller

    Pastorální motiv

    Položka č.: 187050

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:24

    suchá jehla, 1991, 15 x 16,5 cm, sign. PD Mueller 91, č. 7/20

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ivan Kováčik

    Morská panna

    Položka č.: 187874

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:26

    lept, 2011, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, č. 29/40

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    Položka č.: 187876

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:28

    lept, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    Položka č.: 187877

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:30

    lept, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mercedes-Benz Island

    Položka č.: 187897

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:32

    kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Červený šašek

    Položka č.: 188812

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:34

    olej, plátno, 2001, 40 x 50 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, vzadu autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 188831

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:36

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 188866

    Vyvolávací cena: 5.650 CZK (226 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:38

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.650 CZK (226 €)

  • Dominik Fišer

    Motýl

    Položka č.: 190241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:40

    digtilání tisk, papír, 2004, 92 x 87 cm, sign. PD Dominik Fišer, č. 2/5

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Mocek

    Bez názvu II (Zeď)

    Položka č.: 190514

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:42

    kombinovaná technika, papír, 1984, 42 x 59,5 cm, sign. PD Mocek 74/84, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)