• Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 223908

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:00

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:02

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:04

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Strom

    Položka č.: 223957

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:06

    dřevoryt, 7,7 x 5,5 cm, sign. LD Rolčík, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na město

    Položka č.: 223958

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:08

    dřevoryt, 1959, 11 x 6,5 cm, použito jako pohlednice, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Chata u řeky

    Položka č.: 223959

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:10

    lept, 1946, 7,3 x 5,7 cm, sign. PD Fleissig 46, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Děti

    Položka č.: 223961

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:12

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vrána s čápem

    Položka č.: 223963

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:14

    dřevoryt, 8,7 x 12 cm, sign. DU Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:16

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vendy Šrůtková

    Večer nad krajinou

    Položka č.: 223995

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:18

    litografie, 12,5 x 10,8 cm, sign. PD Vendy Šrůtková, pasparta, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    Položka č.: 223996

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:20

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybář

    Položka č.: 223997

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:22

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. DU Cyril Cgramosta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Portrét Charlotty Masarykové

    Položka č.: 223998

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:24

    litografie, 1947, 16,2 x 9,6 cm, PD značeno na kameni Mario Stretti 1947, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Múza

    Položka č.: 224026

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:26

    tužka, akvarel, papír, 28,5 x 23 cm, sign. PD, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lou Strik

    (1921-2001)

    Dívka s číší, P.F. 1958

    Položka č.: 224031

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:28

    dřevořez, 9,5 x 12 cm, sign. Strik v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt Dívky 60

    Položka č.: 224049

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:30

    ocelorytina, 1961, 11 x 16,5 cm, sign. PD, 60/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dívka v šatech, Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 224050

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:32

    ocelorytina, 6,5 x 12 cm, přehnutý pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Akt s kyticí

    Položka č.: 224056

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:34

    světlotisk, 13 x 18 cm, sign. PD v tisku M.Švabinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s tulipánem, P.F. Otakar Hradečný

    Položka č.: 224068

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:36

    dřevoryt, 1967, 8 x 12,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Janíček

    Akt dívky

    Položka č.: 224070

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:38

    litografie, 1939, 12,5 x 19 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky ve vodě, P.F. 1936 Antonín Lada

    Položka č.: 224071

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:40

    litografie, 1936, 16,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky ve špičatém klobouku, P.F. V. Fleisssig

    Položka č.: 224075

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:42

    linoryt, 1930, 8,5 x 11 cm, monogram v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 224084

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:44

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Peter Šobr

    S můrem na kůře

    Položka č.: 224096

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:46

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Pařík

    Dívka s knihou

    Položka č.: 224122

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:48

    pastel, papír, 14 x 20 cm, papír lehce zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 224123

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:50

    akvarel, papír, 27 x 10,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)