• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Robert Vano

    Kytka

    Položka č.: 230807

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:43

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 230808

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:44

    tužka, papír, 53,8 x 39,5 cm, sign. PD Veris, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Veselý

    (1981?)

    Z cyklu Běžci

    Položka č.: 230809

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:45

    akryl, plátno, 55,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Jiří Veselý, blindrám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Strečno

    Položka č.: 230810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:46

    lept, 24,7 x 29,4 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměsti s morovým sloupem

    Položka č.: 230811

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:47

    litografie, 1943, 35,1 x 28,2 cm, sign. PD V. Vik, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 230812

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 11 cm, sign. PD Vik, rám, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 230813

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:49

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Položka č.: 230814

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:50

    akvarel, tuš, papír, 1957, 15 x 20 cm, sign. PD F. Volf 57, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Trosky

    Položka č.: 230815

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:51

    lept, 25,5 x 32,6 cm, sign. PD nečitelně, rám, 74/200, mírně pokrčený a zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Magdaléna Vovsová

    Had

    Položka č.: 230816

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:52

    lept, 1989, 29,7 x 19,7 cm, sign. PD M. Vovsová 1989, 69/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice II.

    Položka č.: 230817

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:53

    litografie, 1992, 65 x 48,9 cm, sign. DU K. Vysušil 92, autorský tisk, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 230818

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:54

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 230819

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:55