Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:32

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:34

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 228526

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:36

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:38

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 228528

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:42

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:44

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Starý muž

    Položka č.: 228532

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:48

    tempera, papír, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5901 Historie příhozu

  • Hans Kirst

    (1914-1989)

    Ulička

    Položka č.: 228533

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:50

    lept, 21,3 x 14,8 cm, sign. PD Hans Kirst, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kostel v Přerově

    Položka č.: 228534

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:52

    lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Silovský, rám, č. 11/170, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hol…

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 228535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:54

    lept, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladate…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 228536

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:56

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ulička

    Položka č.: 228537

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:58

    tempera, papír, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 228538

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:00

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Šourek

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 228539

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:02

    olej, karton, 34,5 x 78 cm, sign. PD F. Šourek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Oberthor

    Pištec

    Položka č.: 228540

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:04

    litografie, 1965, 45 x 33,5 cm, sign. DU K. Oberthor 65, č. 167/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    Položka č.: 228541

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:06

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 228542

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:08

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 23:10

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)