• Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:10

    barevný dřevoryt, 8,5 x 10 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Položka č.: 234894

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:12

    barevný dřevoryt, 7 x 9 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Johanna Engels

    Portét děvčátka

    Položka č.: 234896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:16

    anaplast, plátno, 26,5 x 21 cm, značeno uprostřed, rám, při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 234899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:22

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. SD Nada Synecká, pasparta, sklo, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Veselý

    Noční život na Václavském náměstí

    Položka č.: 234901

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:26

    litografie, 1962, 22 x 32 cm, sign. PD St. Veselý 62, pasparta, sklo, rám, vzadu štítek dílo, razítko ŠFVU, papír i pasparta lehce zažloutlá; na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Veselý

    Kytice se šípky

    Položka č.: 234902

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:28

    tisk, 54,5 x 26,8 cm, značeno PD S. Navrátil, rám, antireflexní sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Barevná krajina

    Položka č.: 234903

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:30

    akvarel, papír, 3 krát: 23,5 x 11,5 cm, sign SD At. Strnadel, pasparta, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Strom v poli

    Položka č.: 234905

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:34

    barevný dřevoryt, 18 x 19,7 cm, sign Sd Vladimír Šindler, značeno PD razítkem VŠ, pasparta, č. 176/200, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:36

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    Položka č.: 234907

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:38

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:40

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:54

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:56

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:58

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Původně mi svatý Petr nabízel křídla z divoké husy

    Položka č.: 234918

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:00

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PS Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Peníze nechci ani vidět, jediné co má dnes cenu je to, co se dá sežrat nebo vychlastat

    Položka č.: 234919

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:02

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sig. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Všichni jste stejní. Můj první manžel zase strkal hlavu do písku.

    Položka č.: 234920

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. SD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:06

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    (1939)

    Výletní loď

    Položka č.: 234922

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:08

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, zezadu autorké razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Benetka

    Noemova archa

    Položka č.: 234923

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:10

    serigrafie, 25 x 17,5 cm, sign. PD Benetka, č. 16/40, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Výlet do přírody

    Položka č.: 234924

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:12

    serigrafie, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Benetka, 26/30, antiqari.at Radhošťská

    Kytice šeříků

    Položka č.: 234931

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:26

    olej, plátno, karton, 31,3 x 29,8 cm, sign. PD, plátno při okrajích mírně otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 234687

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:00

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 234688

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:01

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Komárek

    Pouto

    Položka č.: 234689

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:02

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Vítěz

    Položka č.: 234690

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:03

    akryl, plátno, 2017, 65,5 x 90 cm, monogr. DU, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Kočka Milada

    Položka č.: 234691

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:04

    akryl, deska, 100 x 146 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)