• Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Rachovo na Podkarpadstké rusy

    Položka č.: 239358

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:51

    olejová tempera, malířská lepenka, 43,5 x 54 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na pražské akademii, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Stolle

    (1909-?)

    Slézy

    Položka č.: 239359

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:52

    olej, dřevotříska, 61,5 x 54,5 cm, sign. PD Stolle, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Velenovský

    (1887-1967)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 239360

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:53

    olej, plátno, 46,8 x 60,5 cm, sign. PD Velenovský, rám, mírně zvlněné plátno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Olda Vodseďálek

    (1910-1982)

    Jizera

    Položka č.: 239361

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:54

    olej, plátno, 1938, 50 x 66 cm, monogr. PD OV 38, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 239362

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:55

    olej, plátno, lepenka, 54 x 64 cm, sign. LD F. H. Hérink, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 239363

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:56

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Karel Václav Skála

    (1908-2001)

    Klaun

    Položka č.: 239366

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:59

    olej, sololit, 38,5 x 28,8 cm, sign. PD K. Skála, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Sedlání

    Položka č.: 239367

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:00

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD Solovjev, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    Položka č.: 239368

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:01

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:02

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    Položka č.: 239370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:03

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 239371

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:04

    tužka, papír, 1939, 11,5 x 16 cm, sign. PD Beneš 1939, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    Položka č.: 239372

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:05

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    Položka č.: 239373

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:06

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    Položka č.: 239374

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:07

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Starověký motiv

    Položka č.: 239375

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:08

    koláž, kresba, papír, 1945, 27 x 18,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam II

    Položka č.: 239376

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:09

    perokresba, papír, 1945, 25,5 x 17,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • F. Bílek

    Postava muže

    Položka č.: 239377

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:10

    uhel, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. DU F. Bílek, rám, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 239378

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:11

    uhel, papír, 1933, 35,5 x 25,5 cm, monogr. PD JTB 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • August Brömse

    (1873-1925)

    Položka č.: 239379

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:12

    tuš, papír, 17,3 x 13,4 cm, rám, vzadu štítek: Aus dem Nachlasse Aug. Brömse, katalog Nr. 1582a, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Tanec

    Položka č.: 239380

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:13

    uhel, křída, papír, 1944, 75,5 x 48 cm, sign. PD Em. Frinta 9. X. 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Městská scenérie

    Položka č.: 239381

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:14

    tužka, akvarel, papír, 31 x 20 cm, monogr. DU P. K. , rám, na paspartě skvrnky. Vystaveno v Rabasově galerii Rakovník, 2008 na výstavě Pravoslav Kotík práce na papíru kresby malby, hlavně z 60 let 20. století, katalog k výstavě přiložen, ale tato kresba v něm není reprodukována., antiqari.at Radhošť…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Pravoslav Kotík - připsáno

    Portrét dámy

    Položka č.: 239382

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:15

    rudka, papír, 1924, 46 x 31 cm, monogr. LD P.K. 1924, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Žně I.

    Položka č.: 239383

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:16

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1909, 47 x 48 cm, sign. PD JObrovský 909, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Žně II.

    Položka č.: 239384

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:17

  • G.B. Sommeer

    Položka č.: 239385

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:18

    pastel, papír, 1945, 55 x 41 cm, sign. PD G. B. Sommeer 45, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • G.B. Sommeer

    Zahrada

    Položka č.: 239386

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:19

    pastel, papír, 40 x 56 cm, sign. PD G. B. Sommeer, rám

  • Karel Svolinský

    Pobřeží

    Položka č.: 239387

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1933, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, PD věnování: Váženému panu docentu F. Burianovi K. Svolinský, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:21

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Děti hrající kuličky

    Položka č.: 239389

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:22

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 29,5 cm, rám, vzadu připsáno potvrzení pravosti syna L. Vacátka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze