• V. Novák

    Horská krajina

    Položka č.: 232864

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:35

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Oberthor

    Tři rány za 1,- Kčs

    Položka č.: 224796

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:37

    monotyp, 1958, 33 x 44,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otakar Oppl

    (1887-1966)

    Zátočina

    Položka č.: 236032

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:38

    tuš, papír, 1946, 29 x 19 cm, sign. PD O. Oppl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z mé vlasti

    Položka č.: 221123

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:39

    akvarel, papír, 1982, 62 x 44 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Procházka

    Položka č.: 236022

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:40

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. LD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • A. Procházka

    Podzimní krajina

    Položka č.: 236021

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:41

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. PD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná a PD oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 227484

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:42

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 236014

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:43

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • B. Stanislav

    Tetřevi

    Položka č.: 236065

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:44

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD B. Stanislav, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nad troskami města

    Položka č.: 236019

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:45

    lept, 1919, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD T. F. Šimon 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Rudolf Škudla

    (1900-1981)

    Chalupa u řeky

    Položka č.: 231420

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 1936, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD R. Škudla 36, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Sedící muž v krajině

    Položka č.: 219121

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:47

    olej, plátno, 52,5 x 66,5 cm, sign. PD K. Špillar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 236077

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:48

    tempera, karton, 1982, 29,5 x 21 cm, sign. PD Štefka 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 200611

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:49

    tempera, akvarel, tužka, papír, 1978, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 78, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Šulc

    (1875-?)

    Pražský hrad a Karlův most

    Položka č.: 227686

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:50

    akvarel, běloba, tužka, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Karel Šulc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Urbánek

    (1933-1994)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 231445

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD I. Urbánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Štiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldra (Oldřich) Vlach

    (1886-1958)

    Modlitba

    Položka č.: 227234

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:52

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Dívčí rej

    Položka č.: 226658

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:53

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Položka č.: 226655

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:54

    tužka, papír, 20 x 25,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bedřich Glaser

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 206327

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933)

    Rozcestí

    Položka č.: 236031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:02

    pastel, tužka, papír, 2003, sign. PD J. Hegr cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno a signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 231511

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:03

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • René Hora

    Postavy

    Položka č.: 211367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:04

    lept, 1989, 19 x 19,5 cm, sign. PD Hora 89, 7/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • René Hora

    Spalující vášeň

    Položka č.: 211366

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:05

    lept, 1989, 20 x 20,2 cm, sign. PD Hora 89, 7/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • René Hora

    Geometrická kompozice VII.

    Položka č.: 211365

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:06

    monotyp, 1988, 8 x 9 cm, sign. PD Hora 88, 3/5, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • René Hora

    Hlava muže II.

    Položka č.: 211364

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:07

    monotyp, akvarel, 1983, 21 x 18,2 cm, sign. PD Hora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jamníková - Gabrielová

    (1926)

    Vesnice

    Položka č.: 231429

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:08

    monotyp, 1964, 25 x 36 cm, sign. PD Jamníková 64, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kadleček

    Krajina při bouřce

    Položka č.: 228594

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:09

    akvarel, pastel, běloba, papír, 34 x 49,5 cm, sign. PD Kadleček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Filosof

    Položka č.: 236053

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:10

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)