• Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 238362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:21

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 238363

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:22

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 238364

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:23

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:24

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ingrid Glaserová

    Kolotoč

    Položka č.: 238366

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:25

    lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ivan Kováčik

    Houby

    Položka č.: 238367

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:26

    litografie, 1998, 44 x 31 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 42/59

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Kováčik

    Mona Lisa

    Položka č.: 238368

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:27

    litografie, 2006, 35 x 24 cm, sign. DU Ivan Kováčik 06, č. 10/44

  • Ivan Kováčik

    Prsosaurus

    Položka č.: 238369

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:28

    litografie, 1999, 40 x 59 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 19/30

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Michal Hendrych

    Tání

    Položka č.: 238370

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:29

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Kostelní dveře

    Položka č.: 238371

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:30

    olej, plátno, 2007, 50 x 50 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 238372

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:31

    olej, plátno, 2007, 81 x 60 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    Položka č.: 238373

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:32

    olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Igor Hlavinka

    U Nilu

    Položka č.: 238374

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:33

    akryl, sololit, 2006, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD HLAVINKA 2006, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Zátiší s půllitrem

    Položka č.: 238375

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:34

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, LD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Strom na hrázi

    Položka č.: 238376

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:35

    čirý lept, 2000, 19 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č. 2/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kunovský

    Carmen

    Položka č.: 238377

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:36

    kombinovaná technika, papír, 2008, 80 x 60 cm, sign. PD Kunovský, rám, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • L. Hladík

    (1983)

    Sutomore II.

    Položka č.: 238378

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:37

    sololit, plátno, 59,5 x 60 cm

  • Jiří Mocek

    Kolemjdoucí

    Položka č.: 238379

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:38

    kombinovaná technika, papír, 1982, 42 x 58 cm, sign. PD Mocek 26/82, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Michalský Dvor

    Položka č.: 238380

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:39

    litografie, 1999, 16,5 x 11 cm, sign. DU Ivan Kováčik 99, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Potemnělý les (Ex libris VG)

    Položka č.: 238381

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:40

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Dan Trantina

    Položka č.: 238382

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:41

    olej, papír, 2005, 25 x 35 cm, monogr. PD DT 05, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Bergerová

    Přání II

    Položka č.: 238383

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:42

    suchá jehla, 2004, 7 x 7 cm, sign. PD Jana Bergerová 04, č. 44/100

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Stratiev

    Carská dvojka

    Položka č.: 238384

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:43

    litografie, 1988, 15 x 12 cm, sign. PD Ivan Stratiev

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Michal Vondráček

    Bránna Panny

    Položka č.: 238385

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:44

    ocelorytina, 13 x 10 cm, sign. UD M. Vondráček, č. 80/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Klarinetista

    Položka č.: 238386

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:45

    suchá jehla, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 06, č. 43/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VII

    Položka č.: 238387

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:46

    hlubotisk, 2004, 7 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMIV, č. 65/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Herbert Kizsa

    Hrad

    Položka č.: 238388

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:47

    lept, 1980, 11 x 9,5 cm, sign. PD H. Kizsa, autorský tisk

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VIII

    Položka č.: 238389

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:48

    hlubotisk, 2005, 8 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, č. 35/50, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí V

    Položka č.: 238390

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:49

    hlubotisk, 2002, 10 x 9 cm, sign. DU Jan Kavan MMII, č.94/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Koniklec

    Položka č.: 238391

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:50

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. PD Jan Otava, č. 29/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)