• Vratislav Ševčík

    Běh

    Položka č.: 238114

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:52

    litografie, 1980, 27,6 x 20,5 cm, sign. PD V. Šuřík 80, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vratislav Ševčík

    Jablko

    Položka č.: 238115

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:54

    litografie, 1981, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Šuřík 81, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šafař

    Struktura

    Položka č.: 238116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:56

    lept, 16 x 18,3 cm, sign. PD K. Šafař, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Seznámení

    Položka č.: 238117

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:58

    serigrafie, 1990, 31 x 43,5 cm, sign. Hořánek 90, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    Položka č.: 238118

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:00

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    (1877-1946)

    Přerov

    Položka č.: 238120

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:04

    tuš, papír, 1940, 39,5 x 26 cm, sign. LD Karel Toman 40, rám, LD popsáno autorem: Z posl. okna Hotelu Přerov, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:06

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Žena s džbánem (Ex Libris Vilma Šimonová(

    Položka č.: 238122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:08

    lept, 9,6 x 6,4 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ruka (Ex Libris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:10

    barevný dřevoryt, 5,3 x 3,7 cm, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Srdíčko (Ex Libris V. Šimonová)

    Položka č.: 238124

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:12

    barevný dřevoryt, 5,8 x 4,5 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Píšící muž (Ex LIbris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238125

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:14

    lept, 9,6 x 6,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quichot

    Položka č.: 238127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:18

    dřevoryt, 10,5 x 6,5 cm, tisknuto na dvou listu s textem na druhé straně: "Za všechny projevy přátelské účasti a za laskavá slova soucitu v našem nesmírném zármutku vyslovujeme Vám vřelý dík. Věřte prosím, že každé Vaše slovo, každá Vaše řádka přinesly nám trochu útěchy, protože svědčili o tom, jak …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Putika

    Položka č.: 238128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:20

    dřevoryt, 12,6 x 8,3 cm, sign. PD P. Šimon, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Na burze

    Položka č.: 238129

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:22

    dřevoryt, 12 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:24

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Papírování

    Položka č.: 238131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:26

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J Friedl

    Areál lidových staveb v Dolánkách 1971

    Položka č.: 238132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:28

    tisk, 9 x 16 cm, zašlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • K Janák

    Ptáček

    Položka č.: 238133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:30

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, sign. PD K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • K Janák

    Růže

    Položka č.: 238134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:32

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. DU K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Hlava dívky

    Položka č.: 238137

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:38

    plastika, dřevo, 45 x 13 cm, značeno ve dřevě Viki, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • K. Novák

    První sníh

    Položka č.: 238138

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:40

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, antiqari.at Radhošťská

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 238139

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:42

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:44

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Pastýř

    Položka č.: 238141

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:46

    olej, plátno, 26 x 20,2 cm, sign PD Přerovits?, na rozích malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na Hradčany (PF 1979)

    Položka č.: 238142

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:48

    litografie, 1978, 13 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 238143

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:50

    litografie, 1977, 9,7 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)