Kuřák

    Položka č.: 237172

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:32

    litografie, ruční papír, 18.7.1910, 29 x 27 cm, sign. PD na kameni , utržený levý spodní roh , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:34

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Anderle

    Hlava (PF 1972)

    Položka č.: 237170

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:36

    tisk, 16, 5 x 16 cm, sign. DU vlastnoručně Anderle, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Zrcadlo

    Položka č.: 237169

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:38

    suchá jehla, 1963, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD Miloš Ševčík 1963, č. 4/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Fontana Trevi

    Položka č.: 237168

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:40

    fotografie, 19,3 x 25,8 cm, nalepeno na papíru, na fotce nažloutlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    Položka č.: 237167

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:42

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sorrento

    Položka č.: 237166

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:44

    fotografie, 19,2 x 25 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roma. Colonna Antonius Pius

    Položka č.: 237165

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:46

    fotografie, 25,5 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Piazza del Popolo dal Pincio. Roma

    Položka č.: 237164

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:48

    fotografie, 18,2 x 24,2 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Corso VE. E Duomo (Milano)

    Položka č.: 237163

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:50

    fotografie, 17,5 x 24 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Contrade di Roma Nemi e Genzano col Lago

    Položka č.: 237162

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:52

    fotografie, 19 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:56

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    Položka č.: 237158

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:00

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    Položka č.: 237157

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:02

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen, kousek dolního levého rohu utrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Kosatce

    Položka č.: 237156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:04

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Veselý

    Flos Chamomillae

    Položka č.: 237155

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:06

    litografie, 1996, 18,3 x 12,1 cm, sign. PD Vlad. Veselý, č. 22/50, vzadu tužkou věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na ulici

    Položka č.: 237154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:08

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 237153

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:10

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pražský hrad od Karlova mostu

    Položka č.: 237150

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:16

    lept, 22 x 30,5 cm, sign. PD E. Wänke, při okrajíjích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1947)

    Nový Bydžov

    Položka č.: 237149

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:18

    litografie, 30,2 x 43,8 cm, mírně zažloutlý papír, levý roh mimo tisk přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pražská hrad z Lávky

    Položka č.: 237148

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:20

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Winkel

    (1899-1957)

    Položka č.: 237147

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:22

    tisk, 25 x 38 cm, papír mírně pomuchlán, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237146

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:24

    tisk, 33 x 23,5 cm, značeno PD v tisku Jean Effel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237145

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237144

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:30

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • V. Křížek

    Domy u pobřeží

    Položka č.: 237142

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:32

    uhel, papír, 1956, 22 x 31,9 cm, sign PD VKřížek 57, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)