• Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:28

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:30

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:34

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:36

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ernst Voller

    Zahalená v ponožce

    Položka č.: 235409

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:38

    fotografie, 24 x 16,5 cm, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Rollín

    (1887-1942)

    Břízy u řeky

    Položka č.: 235410

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:40

    lept, 16 x 18,5 cm, sign. PD V. Rolín, papír při pravém okraji zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Větvička

    Položka č.: 235411

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:42

    lept, 14,2 x 11,3 cm, sign. SD L. Jiřincová, papírová pasparta, lehce zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:44

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Forum Romanum - Roma

    Položka č.: 235413

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:46

    lept, 15,5 x 10,9 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poníci

    Položka č.: 235440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:48

    litografie, 11,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba, č. 38/100, papír má u horního okraje několik teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:50

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V stáji

    Položka č.: 235442

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:52

    litografie, 1953, 19 x 13,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 53, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Žena v květu

    Položka č.: 235443

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:54

    dřevoryt, 12 x 8,2 cm, sign. PD K Svolinský, papír u horního okraje přeložen (zasahuje kousek grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Radomír Leszczyński

    Ptáci III.

    Položka č.: 237037

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:56

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bubeníčka na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 237044

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 237047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:00

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 237048

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:02

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 237049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:04

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 237050

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:06

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    Položka č.: 237052

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:08

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:10

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Černá nula

    Položka č.: 237054

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:12

    serigrafie, 37,5 x 28,5 cm, sign. PD Urbásek, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 237055

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:14

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 237056

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:16

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237057

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:18

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237058

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:20

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237059

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:22

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 237060

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:24