Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ


  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234873

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:30

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:32

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:36

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:38

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 17 cm, sign. PD Florian, papír má na levém dolním okraji flek od bílo.modré barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Jan Sarkandr

    Položka č.: 234878

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:40

    kolorovaný dřevoryt, 23 x 15,8 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:42

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 234880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:44

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:46

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:48

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:50

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:52

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234885

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:54

    kolorovaný dřevoryt, 21,5 x 16,5 cm, značeno PD V. Florian, papír u levého okraje lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:56

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:58

    litografie, 1976, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1977, č. 61/120, a.t., papír na pravém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:00

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:02

    linoryt, 1972, 13 x 28 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horním rohu proděraven, lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:04

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Věterní dům

    Položka č.: 234891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:06

    kolorovaný dřevoryt, 11 x 13,5 cm, značeno PD razítkem VŠ, č. 81/200, papír na okrajích pokrčen, na okrajích papírů několik malých nažloutlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kostel

    Položka č.: 234892

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:08

    kolorvaný dřevoryt, 9,5 x 18 cm, sign. PD MF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:10

    barevný dřevoryt, 8,5 x 10 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Zimní krajina

    Položka č.: 234894

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:12

    barevný dřevoryt, 7 x 9 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johanna Engels

    Portét děvčátka

    Položka č.: 234896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:16

    anaplast, plátno, 26,5 x 21 cm, značeno uprostřed, rám, při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:20

    dřevoryt, 24 x 24,5 cm, monogr. LD M.K., sklo, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 234899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:22

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. SD Nada Synecká, pasparta, sklo, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:24

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Veselý

    Noční život na Václavském náměstí

    Položka č.: 234901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:26

    litografie, 1962, 22 x 32 cm, sign. PD St. Veselý 62, pasparta, sklo, rám, vzadu štítek dílo, razítko ŠFVU, papír i pasparta lehce zažloutlá; na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Veselý

    Kytice se šípky

    Položka č.: 234902

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:28

    tisk, 54,5 x 26,8 cm, značeno PD S. Navrátil, rám, antireflexní sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Barevná krajina

    Položka č.: 234903

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:30

    akvarel, papír, 3 krát: 23,5 x 11,5 cm, sign SD At. Strnadel, pasparta, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:32

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Strom v poli

    Položka č.: 234905

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:34

    barevný dřevoryt, 18 x 19,7 cm, sign Sd Vladimír Šindler, značeno PD razítkem VŠ, pasparta, č. 176/200, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook