Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Otakar Vaňáč (Internetová aukce )

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:02

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman (Internetová aukce )

    (1877-1946)

    Přerov

    Položka č.: 238120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:04

    tuš, papír, 1940, 39,5 x 26 cm, sign. LD Karel Toman 40, rám, LD popsáno autorem: Z posl. okna Hotelu Přerov, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Gustav Maran (Internetová aukce )

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:06

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Žena s džbánem (Ex Libris Vilma Šimonová(

    Položka č.: 238122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:08

    lept, 9,6 x 6,4 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Ruka (Ex Libris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:10

    barevný dřevoryt, 5,3 x 3,7 cm, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Srdíčko (Ex Libris V. Šimonová)

    Položka č.: 238124

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:12

    barevný dřevoryt, 5,8 x 4,5 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Píšící muž (Ex LIbris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238125

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:14

    lept, 9,6 x 6,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:16

    lept, akvatinta, 12,5 x 8,3, cm, sign. PD P. Šimon, č. 10/99, nepatrně nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Don Quichot

    Položka č.: 238127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:18

    dřevoryt, 10,5 x 6,5 cm, tisknuto na dvou listu s textem na druhé straně: "Za všechny projevy přátelské účasti a za laskavá slova soucitu v našem nesmírném zármutku vyslovujeme Vám vřelý dík. Věřte prosím, že každé Vaše slovo, každá Vaše řádka přinesly nám trochu útěchy, protože svědčili o tom, jak …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Putika

    Položka č.: 238128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:20

    dřevoryt, 12,6 x 8,3 cm, sign. PD P. Šimon, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Na burze

    Položka č.: 238129

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:22

    dřevoryt, 12 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:24

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Papírování

    Položka č.: 238131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:26

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • J Friedl (Internetová aukce )

    Areál lidových staveb v Dolánkách 1971

    Položka č.: 238132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:28

    tisk, 9 x 16 cm, zašlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • K Janák (Internetová aukce )

    Ptáček

    Položka č.: 238133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:30

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, sign. PD K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K Janák (Internetová aukce )

    Růže

    Položka č.: 238134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:32

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. DU K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslava Benešová (Internetová aukce )

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:34

    litografie, 11,6 x 9 cm, sign. PD M. Benešová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslava Benešová (Internetová aukce )

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:36

    litografie, 13,5 x 7,6 cm, značeno PD M. Benešová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Odstrčil (Internetová aukce )

    (1951)

    Hlava dívky

    Položka č.: 238137

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:38

    plastika, dřevo, 45 x 13 cm, značeno ve dřevě Viki, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák (Internetová aukce )

    První sníh

    Položka č.: 238138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:40

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák (Internetová aukce )

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 238139

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:42

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Martínek (Internetová aukce )

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:44

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pastýř

    Položka č.: 238141

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:46

    olej, plátno, 26 x 20,2 cm, sign PD Přerovits?, na rozích malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    (1934-2015)

    Pohled na Hradčany (PF 1979)

    Položka č.: 238142

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:48

    litografie, 1978, 13 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    (1934-2015)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 238143

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:50

    litografie, 1977, 9,7 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    (1934-2015)

    Mostecká věž (PF 1976)

    Položka č.: 238144

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:52

    litografie, 1975, 14 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, papír flekatý, spodní okraj papíru odřen, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup (Internetová aukce )

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    Položka č.: 238145

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:54

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvou listu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u pro…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Hradčany

    Položka č.: 238146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:56

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová (Internetová aukce )

    (1940)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:58

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Světla Žáková Štrupová (Internetová aukce )

    (1924-1978)

    Prvňáčci (PF 1977)

    Položka č.: 238148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2019 00:00

    litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook