Dražené položky

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Nahá dívka

    Položka č.: 240216

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:06

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Burant (Internetová aukce )

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 240217

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:08

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Sedíci akt

    Položka č.: 240218

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:10

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivan Komárek (Internetová aukce )

    Cvičitelky

    Položka č.: 240219

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:12

  • Josef Hodek (Internetová aukce )

    (1944-2003)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 240224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:14

    pastel, litografie, papír, 1966, 13 x 15,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Salvador Dalí (Internetová aukce )

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 240226

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:16

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    Akt s plédem

    Položka č.: 240228

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Kotrba (Internetová aukce )

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 240230

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:20

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • D. Justin (Internetová aukce )

    Akt - torzo

    Položka č.: 240232

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:22

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Tomáš Hřivnáč (Internetová aukce )

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 240242

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:24

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Maxmilian Švabinský (Internetová aukce )

    Turnovské skály

    Položka č.: 240689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, DU mimo tisk cca 3mm proděravělý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Anděl

    Položka č.: 240690

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:28

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda (Internetová aukce )

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 240691

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:30

    6 x dřevoryt, 4 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Anděl s hvězdou

    Položka č.: 240692

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:32

    reliéfní grafika, 16,3 x 12 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Bělásek zlatistý

    Položka č.: 240693

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:34

    reliéfní grafika, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Anděl

    Položka č.: 240694

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Der Engel

    Položka č.: 240695

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:38

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Níké

    Položka č.: 240696

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:40

    reliéfní grafika, 23 x 14,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Dívka u stolu

    Položka č.: 240697

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:42

    olej, papír, karton, 1928, 26,8 x 20,6 cm, sign. LD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Dvě dívky na louce

    Položka č.: 240698

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:44

    olej, papír, 1945, 22 x 29,8 cm, sign. LD B. Ullrych 45, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Rybář

    Položka č.: 240699

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:46

    tužka, akvarel, papír, 1945, 22,1 x 29,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, vzadu dětská kresba pastelkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Žena v puntíkovaných šatech

    Položka č.: 240700

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:48

    olej, papír, 1944, 21,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    U řeky

    Položka č.: 240701

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:50

    akvarel, papír, 1942, 24,3 x 19,2 cm, sign. LD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    Položka č.: 240702

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:52

    litografie, 1973, 7 x 11 cm, sign. PD Jiří Bouda, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 240703

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:54

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    Položka č.: 240704

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ján Korkoš (Internetová aukce )

    Cocoon

    Položka č.: 240705

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 28/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 240706

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:00

    akvarel, tuš, papír, 24 x 16,5; 8,5 x 6,8 a 25,5 x 16 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na rozích patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Postavy žen (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 240707

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:02

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, na rozích papíru patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Ženy u vody (konvolut 3 skic)

    Položka č.: 240708

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 36 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na papíru, zašlý pappír, jeden z akvarelů na pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)