Stálá nabídka

  • Jan Švankmajer

    Pensijní reforma

    Položka č.: 19637

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    04. 03. 2019 18:46

    kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 19520

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 01. 2017 09:24

    litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Tvar

    Položka č.: 19418

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 12. 2016 23:44

    tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 19190

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:22

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ruka

    Položka č.: 19189

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:15

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID14 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Křeslo na pláži

    Položka č.: 19135

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:40

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Žlutý Escher

    Položka č.: 17200

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 04. 2015 00:49

    vosk, tempera, papír, 2007, 42 x 29,5 cm, sign. PD Orlita 07, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID2794 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy III

    Položka č.: 4307

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1985, 28 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 85, č. 7/10, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: ID4658 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    Postavy V

    Položka č.: 4198

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 2/13

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy VII

    Položka č.: 5788

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1992, 59,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Bartoš 1992, č. 12/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy IV

    Položka č.: 4309

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 3/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy I

    Položka č.: 4154

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1990, 60 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 1990, č. 7/15, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Kateřina Mistal

    Mumie červená

    Položka č.: 5479

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

  • Kateřina Mistal

    Mumie modrá

    Položka č.: 5472

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 71 x 55,5 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

  • Ewa Nemoudry

    Rondeur des jouers

    Položka č.: 3306

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Visage egare

    Položka č.: 3297

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Bienvenue au club

    Položka č.: 3475

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 3326

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Memoires d´une jeune fille rangee

    Položka č.: 3316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ewa Nemoudry

    Beaute voler

    Položka č.: 3310

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Moje Klamovka

    Položka č.: 3505

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:29

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 4168

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod hradem

    Položka č.: 4411

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 4355

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Panorama Prahy

    Položka č.: 4345

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jana Reinerová

    Přístav

    Položka č.: 4191

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec ve třech pohledech

    Položka č.: 4871

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě