Stálá nabídka

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Jan Švankmajer

    Had- fosilie

    Položka č.: 19636

    Vyvolávací cena: 94.000 CZK (3.760 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 09. 2018 23:39

    dřevo, pálená hlína, 2013, 50 x 44,5 cm, sign. vzadu Švankmajer J. 2013, rám, objekty z let 2013 až 2016 se většinou vážou k chystanému surrealistickému snímku Hmyz, ve kterém se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. Jde o misantropický snímek na motivy divadelní hry bratří Čapků, ve kterém se nená…

    Aktuální cena: 94.000 CZK (3.760 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní hra

    Položka č.: 19644

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 09. 2018 16:21

    olej, plátno, 1944, 55 x 80 cm, sign. PD F. Jiroudek 44, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Poslední dražitel: ID5503 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka VII.

    Položka č.: 19593

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 08. 2018 00:16

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Kilián

    (1918)

    Krajina u Soběslavi

    Položka č.: 19634

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    17. 06. 2018 19:22

    olej, plátno, 36 x 80 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID6551 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Klaun/Hugo Rondinone s broučicí

    Položka č.: 19604

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    05. 06. 2018 19:48

    akryl, plátno, 2011, 70 x 50 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Radek Andrle

    (1976)

    Osudová žena - dívčí torzo

    Položka č.: 19625

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 05. 2018 16:43

    polychromovaný cín, 2013, v. 67 cm, značeno PD Radek Andrle 2013, 1/3

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID2414 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Noční Vídeň

    Položka č.: 19602

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2018 21:37

    olej, plátno, 2015, 60 x 80 cm, sign. DU Hodonský 2015, práce významného současného autora, který studoval v ateliéru krajinářské malby u F. Jiroudka na Akademii výtvarných umění v Praze. Nabízená položka zaujme typickým rukopisem, svébytným zacházením s barvou i expresivní barevností. , žák prof. V…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID5607 Historie příhozu

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Leander

    Položka č.: 19607

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    21. 04. 2018 14:41

    olej, sololit, 1999, 77 x 59 cm, sign. LD O.Coufal 99, rám

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Horák

    Pocta Spěváčkovi

    Položka č.: 19175

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    15. 07. 2017 10:41

    akryl, plátno, 2012, 80 x 100 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6051 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Lopata

    Položka č.: 13037

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 07. 2017 20:39

    kavitáž, 1999, 36 x 32 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID4215 Historie příhozu

  • Bohunka Waageová

    Stvoření II

    Položka č.: 5932

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    06. 05. 2017 08:42

    litografie, 1991, 32 x 26,5 cm, sign. DU B. Waageová 1991, č. 41/80, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6003 Historie příhozu

  • Jan Sytař

    (1976)

    Vidění zhuleného policisty

    Položka č.: 17207

    DRAŽBA UKONČENA:
    02. 05. 2017 21:43

    akryl, plátno, 2000, 70 x 80 cm, DU monogr. J. S. 2000, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Poslední dražitel: ID2744 Historie příhozu

  • Igor Hlavinka

    Orchidej ze Siria II

    Položka č.: 5945

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 03. 2017 01:38

    tempera, akryl, papír, 1997, 36 x 26 cm, sign. DU 1997 IGOR HLAVINKA, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5778 Historie příhozu

  • Jiří Balling

    Soumrak u moře

    Položka č.: 11213

    DRAŽBA UKONČENA:
    07. 02. 2017 15:07

    olej, překližka, 40 x 62 cm, sign. PD Balling Jiří, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • J. Černý

    Položka č.: 16551

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    07. 02. 2017 15:03

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bína

    (1968)

    Povoz na cestě

    Položka č.: 15141

    DRAŽBA UKONČENA:
    07. 02. 2017 15:01

    olej, plátno, 47,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Bína, rám, na rámu drobné oděrky

  • Cyril Bouda

    Mozarts Geburtshaus

    Položka č.: 19447

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 01. 2017 21:43

    litografie, 18,7 x 12,2 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5838 Historie příhozu

  • Daniela Mikulášková

    (1974)

    Plavba

    Položka č.: 17199

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 01. 2017 22:25

    bavlnka, plátno, 2007, 80 x 645 cm, sign. vzadu D. Mikulášková 2007

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5843 Historie příhozu

  • Pavel Horák

    Neklidná hladina

    Položka č.: 19171

    DRAŽBA UKONČENA:
    23. 01. 2017 14:15

    akryl, plátno, 2014, 65 x 80 cm, sign. PD Pavel Horák 14, vzadu popsáno autorem

    Poslední dražitel: ID5677 Historie příhozu

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Odpolední nálada na Horní Bečvě

    Položka č.: 19563

    DRAŽBA UKONČENA:
    14. 01. 2017 22:14

    olej, lepenka, 1939, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 39, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Známý moravský krajinář a malíř městských vedut je autorem přesvědčivých, jemně impresivních pohledů na české prostředí - zde na krásnou kopcovitou krajinu Beskyd. Nabízená položka je…

    Poslední dražitel: ID1162 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18405

    DRAŽBA UKONČENA:
    09. 01. 2017 15:51

    japonský dřevoryt, 15 x 23,8 cm

    Poslední dražitel: ID5502 Historie příhozu

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 19520

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 01. 2017 09:24

    litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Tvar

    Položka č.: 19418

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 12. 2016 23:44

    tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 19190

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:22

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ruka

    Položka č.: 19189

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:15

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    Poslední dražitel: ID14 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Křeslo na pláži

    Položka č.: 19135

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:40

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Žlutý Escher

    Položka č.: 17200

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 04. 2015 00:49

    vosk, tempera, papír, 2007, 42 x 29,5 cm, sign. PD Orlita 07, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID2794 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy III

    Položka č.: 4307

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1985, 28 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 85, č. 7/10, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: ID4658 Historie příhozu