• Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Plodný mnich

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:30

    dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Novomanželé

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:31

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Strážkyně věže

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:32

    dřevoryt, 11,8 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pod paraplíčkem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:33

    dřevoryt, 14 x 9,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Museum Litterarum Bohemicarum Pragae Bibliothecae Strahoviensis Aula Theologica Dicta

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:34

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Anděl

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:35

    litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    O lásce a proměnách - mořská panna

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:36

    dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pallas Athéna

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:37

    dřevoryt, 1988, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru Judr. Vladislava Brože a Phdr. Bohumila Nováka, vydal spolek českých bibliofilů 8. dubna 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Poseidon

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:38

    dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pranýř

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:39

    dřevoryt, 21 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Hostina

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:40

    dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trest

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:41

    dřevoryt, 1977, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Strom života

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:42

    dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Všichni zůstanou přes noc spolu a jednou projdou cestu osudu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:43

    dřevoryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Maxima Roma Est

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:44

    dřevoryt, 24 x 17,8 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    …NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:45

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Vládci knih

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:46

    dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 27/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Zátiší s brašnou

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:47

    dřevoryt, 10,5 x 8,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Dr. Vladimír Tichý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Souboj

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:48

    dřevoryt, 1983, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, PF 1984 Karel a Jindra Hejných, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Chyceni v síti

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:49

    dřevoryt, 10 x 10,5 cm, Exlibris J. Souverein, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Schola Ludus

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:50

    dřevoryt, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Mlýn

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:51

    dřevoryt, 6,5 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Justicia

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:52

    dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři bohyně

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:53

    dřevoryt, 6, 7 x 5, 2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Zdař Bůh! Glück auf!

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:54

    dřevoryt, 11, 2 x 8 cm, sign. dole Zd. Mézl, zezadu PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Liberté

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:55

    dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Maximilianus II. Imp. Aug. Rom. Rex Bohemiae

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:56

    dřevoryt, 22 X 8, 5 cm, sign. dole Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Gaia

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:57

    dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Vavřín

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:58

    dřevoryt, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:59

    dřevoryt, 7,4 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook