• Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:38

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Francis Drake

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:40

    mědirytina, 13,8 x 11,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Picture in the possesion of Sir T. F. Eliott Drake, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Andrea Palladio

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:42

    mědirytina, 13,5 x 11 cm, značeno PD C. Cook sculpt.; LD L. Bigleoschi pinxt. , mírně zažloutlý papír, na pravém okraji papír zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:48

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:56

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:58

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:00

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:02

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Houslista Josef Joachim

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:04

    lept, 26,5 x 22,2 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:08

    suchá jehla, 36,7 x 23,7 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:10

    suchá jehla, 44 x 32,3 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Tatínek (Michal Skrbek)

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:14

    lept, 1914, 8,3 x 6,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Učitel Emil Pelunka

    Položka č.: 134

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:16

    suchá jehla, 1913, 26,5 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 913, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Generální konzul Jan Šeba

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:18

    suchá jehla, 1922, 28,8 x 18,8 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 922, Du popsáno: generální konzul Jan Šeba v Hamburku v.r. 1922. Pozdější vyslanec v Bukurešti a v Číně. Studie tužkou kreslena za mé návštěvy v Hamburku 1922 na gen. Konzulátě., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 136

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:20

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 137

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    Položka č.: 138

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:24

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    Položka č.: 139

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 140

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:28

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:30

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 142

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:32

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie)

    (1606-1669)

    Autoportrét - Rembrandt

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:34

    olej, plátno, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:36