Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 1035

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:21

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:22

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:23

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:57

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:58

    litografie, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jana Reinerová

    Růžový dům na Jánském vršku (Adéla ještě…)

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:59

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Loreta

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 17 x 22,8 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jana Reinerová

    Chlumský kostelík

    Položka č.: 231255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:32

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 228785

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 00:00

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:42

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    křížová cesta v Jeruzalémě

    Položka č.: 182153

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:11

    litografie, 37,8 x 26,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 3/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zahrada s Andělem

    Položka č.: 182169

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:12

    litografie, 32,7 x 40,9 cm, sign PD Jana Reinerová , č. 4/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Janáčkovy Hukvaldy

    Položka č.: 182175

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:13

    litografie, 35,1 x 47,4 cm, sign PD Jana Reinerová, pasparta, č. 17/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    Položka č.: 182181

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:14

    litografie, 28,1 x 20,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Od J. Brejchové pohled z okna

    Položka č.: 182182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:15

    litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Reinerová

    Veranda v Chlumu

    Položka č.: 182183

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:16

    litografie, 29,1 x 34,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka mé paní profesorky (Marie Bosch)

    Položka č.: 182186

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:18

    litografie, 32,6 x 43,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    V letadle

    Položka č.: 182187

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:19

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 15/22, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 182189

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:20

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Světla a stíny u Malostranské věže

    Položka č.: 182191

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:21

    litografie, 43,4 x 32,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 182192

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:22

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí I

    Položka č.: 182204

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:23

    litografie, 37,6 x 48,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 182435

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:24

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 187038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:43

    litografie, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 102/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 191629

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:07

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191630

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:08

    litografie, 9 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Schody ve Vlašské ulici

    Položka č.: 191631

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:09

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 191632

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:10

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Bota

    Položka č.: 191634

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:11

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 28/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)