• Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:49

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229141

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:50

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:51

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:52

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:53

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:54

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:55

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:56

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)