Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Jezdci na koních

    Položka č.: 222133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:32

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 222135

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:34

    kolorovaný dřevoryt, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Cesta na saních

    Položka č.: 234822

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:24

    kolorovaný dřevoryt, 12,5 x 18 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:12

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:45

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:27

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Vyjížďka na koni

    Položka č.: 206353

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:40

    dřevoryt, 9,9 x 14 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Houbař

    Položka č.: 235618

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:37

    akvarel, tužka, papír, 20,2 x 13,7 cm, sign. PD A. Moravec, náčrt k novoročence na rok 1949, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Česání

    Položka č.: 236198

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:22

    olej, plátno, 1933, 60,5 x 43 cm, sign. PD A. Moravec 33, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)