Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 1335

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 19:04

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:15

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:23

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:30

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 16:22

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:45

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:47

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:48

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:51

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dívka sedící pod stromem

    Položka č.: 137772

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:52

    litografie, akvarel, papír, 1970, 13 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Švanda dudák

    Položka č.: 222145

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:22

    litografie, 16,7 x 26,1 cm, sign. DU AMoravec, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:28

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)