Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Vyznání lásky

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:57

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Lyžování

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:58

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 26,2 cm, sign. PD A Mo, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Pod Michovem

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, sololit, 1974, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 288

    olej, sololit, 1977, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec 77, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, sololit, 1974, 27 x 85 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Toman a lesní panna

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, karton, 1943, 19,8 x 28 cm, sign. PD Alois Moravec 43, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Alois Moravec

    Horská zima

    Položka č.: 290

    olej, sololit, 1979, 48 x 68, 5 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

  • Alois Moravec

    Alois Moravec

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 19:11

    katalog, 1940, 20 x 14,5 cm, sbírka je X. svazkem knihovny GALERIE, 60 stran, Praha, 1940, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Schovanka

    Položka č.: 242611

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:15

    litografie, 9 x 12,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:44

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 242861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:56

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)