Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce

Předaukční výstava bude probíhat v AS Vltavín, Masarykovo nabř. 36, Praha 1
17. 2. - 21. 2. 2020 | 10-12 a 13-18
24. 2. - 26. 2. 2020 | 10-18
27. 2. 2020 | 10 - 15 hodin
Výsledky aukce budou rozeslány následující den tj. 28. 2. 2020

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Kláry

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    dřevoryt, 1919, 4,5 x 16,3 cm, sign. PD J. Váchal 1919, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Fr. Venera

    Položka č.: 221

    dřevoryt, 1923, 9,5 x 6 cm, monogr. PD J.V., žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris O. Tupý

    Položka č.: 222

    dřevoryt, 1910, 11 x 7 cm, sign. PD J Váchal 1910, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Evermod VL. Balcárek

    Položka č.: 223

    dřevoryt, 1912, 10 x 9 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris A. Macková

    Položka č.: 224

    dřevoryt, 1919, 5 x 11,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    dřevoryt, japan, 1950, 11 x 6,2 cm, sign. PD J. Váchal 50, na hedvábí drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaromír Malý

    Položka č.: 226

    dřevoryt, 10,5 x 9 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris F. Galli

    Položka č.: 227

    dřevoryt, 1920, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD J Váchal 20, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Hanka Macková

    Položka č.: 228

    dřevoryt, 1922, 8,3 x 10,7 cm, sign. PD J. Váchal 1922, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Mirko Taussig

    Položka č.: 229

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 7,7 cm, sign. PD J Váchal 1923, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Otakar Mueller

    Položka č.: 230

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 8,7 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Červenýho

    Položka č.: 231

    dřevoryt, 1950, 8 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Břetislav Jílek

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Měřička

    Položka č.: 233

    dřevoryt, 1948, 7,3 x 5 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 234

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 235

    dřevoryt, 1914, 5,5 x 4 cm, sign. PD J. Váchal 14, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris František Venera

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 1925, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J Váchal 1925, autorský tisk, vzadu autorský přípis: Štoček shořel cestou do Brna, jen ruční výtisk. JV, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knihy Zpívající hetéry

    Položka č.: 237

    dřevoryt, 11 x 8 cm, monogr. PD JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Jančáková

    Položka č.: 238

    dřevoryt, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vojtěch Sokol

    Položka č.: 239

    dřevoryt, 11,3 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, na papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dobrodružné knihy M. H.

    Položka č.: 240

    dřevoryt, 1921, 8 x 5 cm, sign. PD J Váchal, a papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 241

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bobšova knížka

    Položka č.: 242

    dřevoryt, 1950, 7 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Tobiáš Portyč

    Položka č.: 243

    dřevoryt, 1950, 9 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ludvík Mužík

    Položka č.: 244

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, monogr. PD J.V. 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Stanislav Válek

    Položka č.: 245

    dřevoryt, 1950, 8 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Rejč

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    dřevoryt, 1949, 8,5 x 5,8 cm, sign. J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 247

    dřevoryt, 1950, 9,7 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, na papíře dorbné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 248

    dřevoryt, 1950, 9,2 x 4,1 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Jiří Toman

    Položka č.: 249

    dřevoryt, 1930, 8,2 x 6,2 cm, sign. PD J Váchal 30, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)