• Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi II.

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:21

    lept, 39,5 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 51/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi I

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:20

    lept, 39,2 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 30/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Šlechtična

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:00

    litografie, 2017, 14,5 x 25,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    N.Y. Central

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:59

    litografie, 2012, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 49/80

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Ven

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:54

    litografie, 2019, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 3/80

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Žena a pumpař

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:50

    litografie, 2006, 15,1 x 19,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:48

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dvě pumpy

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:44

    litografie, 2019, 25,1 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 28/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cyklus Porsche (4 ks)

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:37

    litografie, 2011, 4krát 9,3 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 52/100, 67/100, 76/100,56/100

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Fiakr

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:26

    autorizovaný C-print , 1949, 23,3 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Devatenáctka

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:25

    autorizovaný C-print , 1948, 16,4 x 21,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Martin Bouda

    Bílý automobil

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:22

    litografie, 2009, 9,2 x 19,4 cm, sign. PD M. Bouda 09, 99/100, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cavalier

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:05

    litografie, 25,1 x 37,1 cm, č. 85/140

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Chantal Poullain , 2016 - narozeniny v La Fabrica

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:48

    fotografie, 15,2 x 22,7 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Diana Krall - klavíristka a zpěvačka, Praha 2004

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:47

    fotografie, 26 x 23,1 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Iva Bitová (+j. Mráz a Laco Troop) v Rudolfinu

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:46

    fotografie, 15,1 x 22,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Bára Basiková (+arch. J. Pizinger, tehdejší manžel) na výstavě v Třeboni

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:45

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Laco Deczi, Lucerna Music Club 90. léta

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:44

    fotografie, 29,2 x 18,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Skladatel a pianista Michal Svoboda, Praha

    Položka č.: 44

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:43

    fotografie, 22,3 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Pánové prof. Halík a kníže Schwarzenberk, Arcibiskupský palác Praha

    Položka č.: 43

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:42

    fotografie, 15,1 x 22,8 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel s chotí v arcibiskupském paláci

    Položka č.: 42

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:41

    fotografie s věnováním Václava Havla, 15,1 x 22,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel na církevní slavnosti

    Položka č.: 41

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:40

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel a Jiří Menzel

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:39

    fotografie, 20,2 x 29,4 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, Praha - Lucerna premiéra filmu Žebrácká opera v roce 1991, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Neznámý návštěvník galerie (Nová síň), kolem r. 2000

    Položka č.: 39

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:38

    fotografie, 39 x 29 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Vlastimil Brodský - doma na chalupě 1993

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:37

    fotografie, 21 x 13,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born v litografické dílně, 90. léta

    Položka č.: 37

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:36

    fotografie, 22,3 x 15,9 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born, 90. léta

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:35

    fotografie, 20,2 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born při práci, 90. léta

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:34

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Nastassja Kinski ve filmu Jarní vody (Praha 1988)

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:33

    fotografie, 19,3 x 29 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)