• Bohdan Dušek

    (1981)

    K.O.

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:30

    linoryt, 38,2 x 43,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Jazzové opice

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:31

    linoryt, 42,2 x 30 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Loupežníci

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:32

    linoryt, 36,5 x 46 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43015, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří František Dvořák

    Ona

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:34

    olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:35

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:36

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    Položka č.: 529

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:37

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 77/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:38

    litografie, 53,3 x 42,3 cm, sign. PD Milan Entler, 45/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Erazim

    Na špici No. I

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:39

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:40

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Franče

    (1928-2007)

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Roman Franta

    Zvíře

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:42

    litografie, 2009, 28,8 x 38,2 cm, sign. PD R. Franta 09, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Roman Franta

    Big Love, no morality

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:43

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Špejchar

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:44

    fotografie, 2014, 27,8 x 41,5 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 2014, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Rampa

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:45

    fotografie, 1986, 22 x 37,5 (32,8 x 42,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 86, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Magda

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:46

    fotografie, 1997, 40,2 x 28,3 (42,3 x 32,8) cm, sign. DU Lub. Fuxa 97, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:47

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:48

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:49

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:50

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 543

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:51

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 544

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:52

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:53

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvovala kurzy figurální kresby na VŠUP a AVU, kurz malby na VŠUP (2003–7) Kurz knižní vazby na VŠUP (2009–10)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Starý list

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:54

    suchá jehla, 1986, 49 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 86, 11263, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 547

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:55

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hra na štěstí

    Položka č.: 548

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Objekty

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Helbich

    Sluštice

    Položka č.: 550

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,2 x 12,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Výmola

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:59

    bromostříbrná fotografie, 1995, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Malá Chuchle

    Položka č.: 552

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:00

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu