Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce

  • Stanislav Diviš

    Houby

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Ukončení prvního podání: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Stanislav Diviš

    Letka

    Položka č.: 302

    serigrafie, 2001, 35 x 27,6 cm, sign. PD Diviš 2001, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Stanislav Diviš

    J.CH.M.A.E.

    Položka č.: 303

    serigrafie, 2002, 42,8 x 30 cm, sign. PD Diviš 2002, č. 27/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1993, 47,5 x 31,8 cm, sign. PD Hodonský 93, 47/70, nepatrně ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hodonský

    Barevná struktura

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    barevný dřevořez, 2001, 46,5 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery Stopy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice s písmem

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    litografie, 1989, 65 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 89, rám, č. 5/30, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Geometrické cvičení

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    serigrafie, 40 x 30 cm, sign. DU Kolíbal, č. 46/100, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    Položka č.: 313

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    Položka č.: 314

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Vladimír Rosol

    (1927)

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    lept, 49,8 x 49,5 cm, sign. DU V. Rosol, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    monotyp, 2004, 49,6 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2004, při pravém dolním rohu mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice šikmých linií

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    serigrafie, 48 x 33,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, 9/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Otisk

    Položka č.: 318

    litografie, 41,5 x 25,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Položka č.: 319

    serigrafie na ručním papíře, 56 x 40 cm, sign. PD Eugen Weidlich, v dolní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mikoláš Axman

    Scriptorium

    Položka č.: 320

    litografie, 2013, 38,8 x 31 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2013, č. 6/11, antiqari.at Radhošťská

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    J. P. Belmondo

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    serigrafie, 2017, 25 x 25 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, rám, č. 12/40

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Hana Čápová

    Rodin

    Položka č.: 323

    lept, 1994, 47,3 x 33 cm, sign. PD H. Čápová 94, 65/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Jan Černoš

    (1982)

    Persefona

    Položka č.: 324

    mezzotinta, 2014, 29,8 x 18,1 cm, sign. PD Černoš 2014, autorský tisk, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Eva Činčerová

    Osamělí lidé

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Eva Činčerová

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 326

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

  • Eva Činčerová

    Akt zezadu

    Položka č.: 327

    lept, 1976, 89 x 59 cm, sign. PD Eva Činčerová 76, č. 1/1, místy lehce pokrčený, zvlněný, při okraji roztržený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 328

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 329

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, 126/200, mírně pokrčený a při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Sal…

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)