• Jaroslav Róna

    Krajina se soukromým detektivem

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:30

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Róna

    Spáč

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 235.000 CZK (9.400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:31

    olej, plátno, 2000, 70 x 55 cm, sign. LD Róna 00 XIII., zalištováno, vzadu popsáno, nabízená položka je dílem klíčového autora střední generace, člena skupiny Tvrdohlaví a účastníka legendárních Konfrontací. Jeho malířská tvorba se odvíjí v intencích magické až surreálné, ale ironické či vtipné fig…

    Aktuální cena: 235.000 CZK (9.400 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:32

    airbrush, papír, 2007, 69 x 98 cm, sign. vzadu Krištof Kintera, rám, kopie signatury nalepena na štítku na zadní straně rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:33

    airbrush, papír, 2008, 98 x 68 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2008, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:34

    airbrush, papír, 2008, 74 x 108 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2008, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Víra všehomíra

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:35

    litý epoxid na plastové desce, 2016, 100 x 73 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2016, rám, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hravost…

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Michael Rittstein

    Auto chodec

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:36

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:37

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Chlad a vášeň

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:38

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:39

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel křečka

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:40

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:41

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michael Rittstein

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:42

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:43

    litografie, 1982, 53 x 30, 5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:44

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:45

  • Michael Rittstein

    Sukně

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:46

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Michael Rittstein

    Čekárna

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:47

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:48

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů. Autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a  rovněž dlouholetým pedagogem na …

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:49

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, Michael Rittstein je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedl ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i  jeho četné výstavy v  zahr…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Roman Franta

    Smilstvo

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:50

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 40 x 30,3 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Roman Franta

    Lakomství

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:51

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 50,2 x 40,2 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Aleš Růžička

    Svatební kytice

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:52

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:53

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Český ráj

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:54

    olej, akryl, plátno, 2016, 85,3 x 124 cm, sign. zezadu DUŠEK 2016, rám

  • MICL

    (1969)

    Město labutí

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:55

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • MICL

    (1969)

    Torzo anděla

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:56

    olej, plátno, 2012, 44,5 x 59,5 cm, sign. PD Micl 12, rám, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně popsáno a signováno autorem Micl 2012, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a pr…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivan Ouhel

    PF 2005

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:57

    akvarel, ruční papír, 12 x 21,5 cm, autorské přání s podpisem, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Ouhel

    Letní krajina

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:58

    olej, plátno, 2000, 30 x 35 cm, sign. PD I. Ouhel 00, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ivan Ouhel

    Bariéra

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:59

    olej, plátno, 1990, 105 x 105 cm, sign. DU I. Ouhel 90, olištováno, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj kraji…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)