Jaroslav Poš

(1894-1970)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 11:30

    olej, plátno, 1967, 43,5 x 68 cm, sign. PD J. Poš 1967, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)