Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 1251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:57

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1979, 29, 5 x 42 cm, sign. PD Zívr 1979, Ladislav Zívr zcela bezpochyby patří k nejdůležitějším představitelům českého moderního umění. Jako sochař se snažil využít všech podnětů, se kterými přišla evropská avantgarda – od kubismu přes surrealismus, civilismus až po…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Práce z let 1929-1978

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 20:31

    katalog , 1998, 22,9 x 14,8 cm, katalog k výstavě Ladislava Zívra, kurátorkou výstavy byla Helena Hrdličková, výstavu koncipoval, katalog sestavil a úvodní texty k němu napsal PhDr. Jaromír Zemina, autorem portrétu Ladislava Zívra ze 40. let je Miroslav Hák, sazbu a reprodukce zhotovilo MU studio v …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Práce z let 1929-1977

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 20:32

    katalog , 1999, 22,9 x 14,8 cm, katalog k výstavě plastik Ladislava Zívra, publikaci připravil Jaromír Zemina, autorem fotografických snímků je Štěpán Aussenberg, MU studio v Praze, vydalo České muzeum výtvarných umění v Praze, 1999, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)