Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai ve váze (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227003

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:52

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. DU Hlinovský , antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227004

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:54

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 227005

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:56

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)