Linka Procházková

(1884-1960)

  • Linka Procházková

    (1884-1960)

    Pohled na Kutnou Horu

    Položka č.: 230944

    Vyvolávací cena: 87.000 CZK (3.480 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:01

    enkaustika, olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD, rám, Linka Procházková, rozená Scheithauerová, studovala průmyslovou školu Ženského výrobního spolku v Praze, poté přešla na jedinou umělecky zaměřenou školu, která byla ženám přístupná (pražská Uměleckoprůmyslová škola). Ze školy odešla a začala prac…

    Aktuální cena: 87.000 CZK (3.480 €)