Ota Janeček

  • Ota Janeček

    výběr z díla posledních let

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:38

    katalog, 1989, 22 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Svaz českých výtvarných umělců, sešit s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Obrazy

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:39

    katalog, 1979, 21,5 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Galerie československý spisovatel, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Kresba, grafika, plastika

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:40

    katalog, podpis na obálce O. Janeček, vyd. GHMP, Praha, 1980, text J. Jindrová, čb. a bar. vyobrazení, sešit, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:41

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Uzenáči

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:42

    lept, 1947, 16 x 24,5 cm, sign. PD Janeček 47, č. 7/10, DU věnování: Václavovi za kufrrrr! (2.V.-30.IX.) Janeček 47, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 823

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:43

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Čáp

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:45

    monotyp, 1949, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Janeček 49, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:46

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Toaleta

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:47

    litografie, 1944, 10,5 x 8 cm, sign. LD Janeček 44, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 828

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:48

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Ženský akt

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    suchá jehla, 1942, 15,8 x 12,2 cm, sign. PD Ota Janeček 1942, rám, č. 8/16, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ota Janeček

    Spící

    Položka č.: 230049

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:15

    linoryt, 21,5 x 16,3 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 230050

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:16

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 230051

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:17

    linoryt, 11 x 9,3 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    O Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 205307

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 14:05

    serigrafie, 1983, 24 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Dva ptáčci

    Položka č.: 205308

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2019 10:00

    serigrafie, 20,7 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ota Janeček

    Tři vlnovky

    Položka č.: 205309

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2019 10:05

    serigrafie, 1973, 20,5 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Zákonem a rytmem života...

    Položka č.: 221858

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:40

    serigrafie, 21 x 14 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Půl akt (PF 1978)

    Položka č.: 226287

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 12:20

    linoryt, 1977, 14,4 x 11,3 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Torzo

    Položka č.: 226288

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 12:25

    linoryt, 1962, 16 x 8,7 cm, sign. PD Ota Janeček 62, č. 37/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Půl akt

    Položka č.: 226289

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 12:30

    linoryt, 13,3 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 49/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 231624

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 19:04

    litografie, 13,5 x 11 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK