Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Loďka

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:56

    linoryt, 17,2 x 9,8 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Akt s rukou za hlavu

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:04

    litografie, 16 x 8,7 cm, Náklad 100 výtisků od Spolku sběratelů a přátel exlibris., Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ota Janeček

    Zasněná

    Položka č.: 1019

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:05

    litografie, 11,2 x 8,3 cm, sign. DU Janeček, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:36

    suchá jehla, 3,8 x 7 cm, sign. DU Ota Janeček, báseň J. Seiferta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1171

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:37

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Profil dívky

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:38

    suchá jehla, 6 x 4,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 38/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:39

    suchá jehla, 6,8 x 6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ota Janeček

    Profil

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:28

    linoryt, 14, 6 x 16, 5 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ota Janeček

    Ležící akt

    Položka č.: 431

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    suchá jehla, 5,8 x 7,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    linoryt, 13,2 x 8,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    linoryt, 17,6 x 9,9 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ota Janeček

    Spící dívka

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    linoryt, 17,8 x 12,3 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ota Janeček

    Spící

    Položka č.: 427

    linoryt, 21,6 x 16,4 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Maškarní kůň

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    linoryt, 11,6 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ota Janeček

    Sedící žena

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    uhel, papír, 1967, 67 x 44 cm, sign. PD Ota Janeček 67, rám, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ota Janeček

    Dívka a ptáčci

    Položka č.: 432

    linoryt, 16,5 x 15 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    cín, 1937, 31 x 23 cm, značeno O Janeček 37, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Ota Janeček

    Ženský akt

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    suchá jehla, 1942, 15,8 x 12,2 cm, sign. PD Ota Janeček 1942, rám, č. 8/16, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    litografie, 13,5 x 11 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)