Stanislav Diviš

  • Stanislav Diviš

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:01

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Diviš

    Body mého těla 1

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:02

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví