František Zikmund

(1893-1955)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)