Jan Bohumil Pospíšil

(1898-1968)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    Položka č.: 243986

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:22

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)