Jaroslav Vojna

(1909-1974)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 237185

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:20

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)