Jan Černý Klatovský

(1919-1997)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:12

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:13

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223788

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:14

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:15

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)