George Kunkel

(1922-1984)

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:07

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)