Alois Kraml

(1922)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:23

    litografie, 1965, 25,5 x 39,5 cm, sign. PD Al. Kraml 65, rám, prasklé sklo, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)