Alois Kraml

(1922)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 237102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:12

    litografie, 1965, 25,5 x 39,5 cm, sign. PD Al. Kraml 65, rám, prasklé sklo, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)