Jar. Dušek

  • Jar. Dušek

    Portrét ženy

    Položka č.: 244148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:04

    kvaš, papír, 36,5 x 28 cm, sign. PU Jar. Dušek, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)