František Šára

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:28

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)