Karla Talabardon

(1922)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:06

    koláž, 1966, 37 x 67,5 cm, PD monogr. PK 66, rám, vzadu autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:21

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)