Karla Talabardon

(1922)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 230773

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:09

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)