Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Topoly a sníh

    Položka č.: 238514

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 17:53

    kombinovaná technika, plátno, 39,5 x 46 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská s pohledem na Hradčany

    Položka č.: 238515

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 17:54

    kombinovaná technika, plátno, 51 x 58 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.140 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď a zákoutí

    Položka č.: 238516

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 17:55

    kombinovaná technika, plátno, 37 x 43 cm, sign. PD Reinerová

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka u zdi

    Položka č.: 238517

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 17:56

    kombinovaná technika, plátno, 52 x 62 cm, sign. PD Reinerová, rám

  • Jana Reinerová

    Obleva na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 238686

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:45

    litografie, 24 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 48/60

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 238687

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:46

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 9/55