Otto Jelen

(1898-?)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 244150

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:06

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)