Augustin Satra

(1877-1909)

  • Augustin Satra

    (1877-1909)

    Detva

    Položka č.: 241988

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2020 18:05

    akvarel, tuš, papír, 45 x 37,5 cm, sign. LD Aug. Satra 1905, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)