Jovan Dezort

  • Jovan Dezort

    Tramvaj

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:13

    fotografie, 30 x 30 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jovan Dezort

    Veverka

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:14

    bromostříbrná fotografie, 20 x 18 cm, sign. na zadní straně J. Dezort, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)