Vladimír Hanzl

  • Vladimír Hanzl

    Balt

    Položka č.: 1277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:23

    bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu