Tomáš Raszka

(1983)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:21

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:22

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 1180

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:23

    digitální fotografie, 2014, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)