Martin Salajka

  • Martin Salajka

    Muž v lese

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:13

    litografie, 2012, 37 x 53,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 25/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)