Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Korida

    Položka č.: 236611

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:06

    lept, akvatinta, akvarel, 1977, 21,2 x 27,8 cm, sign. DU O. Jelínek 77, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)