Josef Hodek

(1944-2003)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 232707

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:02

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 232708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:04

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 232709

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:06

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 232710

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:08

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Trumpetistka (P.F.1968)

    Položka č.: 232711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:10

    dřevoryt, 1967, 9,6 x 6,7 cm, sign. PD JosefHodek 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 234803

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:46

    akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 234804

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:48

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:50

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)