Jindřich Sitte

(1888-1951)

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 243988

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:24

    olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)